Biżuteria na co dzień
i różne okazje

Biżuteria to niezwykle szeroka kategoria, biżuteria ze stali chirurgicznej pozwala na tworzenie nietuzinkowych zestawień, nasze komplety damskie przedstawiają świeży design. Biżuteria jest antyalergiczna i przyjazna dla skóry.

 

W naszej ofercie m. in: efektowna biżuteria srebrna damska z cyrkoniami. mieniące się kamienie w naszyjnikach, bransoletkach i kolczykach nadają blasku kobiecie i podkreślają urodę.

Antyalergiczna biżuteria ze stali chirurgicznej
dla mamy, dzieci, z koralikami, w kolorze złota, w kolorze srebrnym

Biżuteria ze stali chirurgicznej jest antyalergiczna, przyjazna dla skóry. Naszyjniki ze stali antyalergicznej nadają charakteru stylizacji i dodają uroku. U nas możesz swobodnie przymierzać i komponować unikatowe komplety.

Poznaj unikatowe właściwości tego materiału.

 

Biżuteria ze stali chirurgicznej w kolorze złota, pozłacana

Pierścionki ze stali antyalergicznej pozłacane to wygodne rozwiązanie, mnogość wzorów i przystępne ceny pozwalają na rozszerzanie domowej kolekcji biżuterii. Niezwykle ważny jest wybór miejsca zakupu, prawdziwa stal chirurgiczna zwana również jako antyalergiczna nie ciemnieje i nie powoduje alergii na skórze.

Biżuteria ze stali chirurgicznej z koralikami

Biżuteria ze stali antyalergicznej pozłacana z koralikami to wygodne rozwiązanie, mnogość wzorów i przystępne ceny pozwalają na rozszerzanie domowej kolekcji biżuterii. Niezwykle ważny jest wybór miejsca zakupu , prawdziwa stal chirurgiczna zwana również jako antyalergiczna nie ciemnieje i nie powoduje alergii na skórze.

 

Starting from: $169

Starting from: $219

Starting from: $389

Starting from: $245